Op Hemelvaartsdag (D.V. 14 mei) hopen we bij mooi weer na de ochtenddienst weer een picknick te houden met onze gemeente. Juist voor nieuwe gemeenteleden is het een leuke manier om ontspannen kennis te maken met een deel van de gemeente. Iedereen van harte welkom!

Hierbij de praktische info: Locatie: Roggebotsebos, https://goo.gl/maps/hRvSsCBc5jxgHdiw7. Er is een parkeerplek voor auto’s (dan nog wel een eindje lopen naar locatie) of u kunt op de fiets naar de locatie komen.

Tijdstip: rond 12.00 uur arriveren de eersten vaak, zo rond 16.00 uur ronden we het af.

Het idee: ieder neemt eten en drinken mee om te delen met elkaar. Wees vooral creatief: broodje, salade, hapjes, etc. Zelf neem je eigen bestek, bord en beker mee en eventueel stoelen of kleedjes om op te zitten. Heeft u een campingtafel, dan mag deze ook mee. Een volleybalnet is aanwezig. Voor meer info kunt u contact opnemen met familie Kodde of familie Holtland. Heeft u geen vervoer, maar wilt u wel graag komen? Geef het dan aan, dan zoeken we samen naar een oplossing.